poniedziałek, 15 kwietnia 2019, 12.00; empik (Bonarka), ul. Kamieńskiego 11
Festiwal Książki Dziecięcej Przecinek i Kropka to wydarzenie promujące najlepszą literaturę dziecięcą i ulubionych autorów małych pasjonatów czytania. W tym roku wielkie książkowe święto zawita do sześciu polskich miast. W Krakowie dla najmłodszych przygotowano cztery wydarzenia w ramach Festiwalu. W planach spotkania m.in. z: Cezarym Harasimowiczem, autorem „Mirabelki”, która przedstawia losy XX-wiecznej Warszawy, Barbarą Gawryluk odpowiedzialną za cykl „Pies na medal” i Michałem Rusinkiem, który wraz z żoną przedstawia alternatywne i przystępne dzieciom wersje zapisów polskiej konstytucji. Wstęp na wszystkie wydarzenia odbywające się w salonie Empik Bonarka i Empik Kazimierz jest bezpłatny.
Program edukacyjny Empiku Przecinek i Kropka skierowany jest do wszystkich młodych miłośników książek oraz tych, którzy dopiero chcą nauczyć się przenikać do baśniowego świata literatury. Festiwal Książki Dziecięcej to doskonała propozycja dla całych rodzin, właśnie tam, rodzice i dzieci mogą znaleźć najciekawsze nowości wydawnicze, odkrywać najpiękniej zilustrowane publikacje, uczestniczyć w rozwijających kreatywność warsztatach i spotkaniach z najpopularniejszymi twórcami książek.
15 kwietnia, godz. 12:00
Beata Ostrowicka
Empik Bonarka
Dobrze jest mieć plan. Wtedy wiadomo, co robić. Książka autorstwa Beaty Ostrowieckiej „O Lence, Antku i planowaniu” (Nasza Księgarnia) opisuje perypetie tytułowej pary przyjaciół – Lenki i Antka. Podczas spotkania dzieci dowiedzą się jaką przyszłość planują bohaterowie i jakie kroki w związku z tym podejmą.
przecinekikropka.empik
wstęp wolny
RANKINGI szkół

Ranking krakowskich szkół podstawowych 2022
RANKINGI szkół

Ranking warszawskich szkół podstawowych 2022
Szkoły podstawowe
.jpg)
Te krakowskie szkoły wypadły najlepiej na egzaminie z matematyki 2022
Szkoły podstawowe
.jpg)
Te krakowskie szkoły wypadły najlepiej na egzaminie z j. angielskiego 2022
Ukraińscy uczniowie w Polsce

Baza darmowych materiałów dla uczniów z Ukrainy i polskich nauczycieli
Newsletter
Chcesz wiedzieć więcej? Zapisz się na newsletter.
- najczęściej
czytane - najczęściej
komentowane